Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

 Josef Zickler

Volby nesmí vyhrávat peníze pro peníze, ale lidé pro lidi
Hnutí v České republice
Podívejte se do svého kraje
Nastává čas být obezřetní
18. 8. 2017
Nastává čas být obezřetní. 
Již nejsme neznámým hnutím několika málo osob. Osob o kterých si ostatní mysleli, že jde podivíny, kteří ještě dnes bláhově věří sami v sebe, své rodiny a ve svou vlast. Nějak jsme se vymkli kontrole. Současné rádoby politické garnituře vzniklo pod rukama nechtěné všelidové vlastenecké hnutí. 
Dar městu Hodonín
18. 8. 2017

Dne 16. srpna 2018 předal předseda hnutí Josef Zickler za ŘN-VU městu Hodonín finanční dar na pokrytí veškerých nákladů spojených s oznámením Romana Sedlačíka na Městskou policii Hodonín, kterým se snažil posílit bezpečnost občanů Hodonína. Finanční dar převzal za město Hodonín první místostarosta Judr. Vítězslav Krabička a radní města Hodonína a zároveň garantka Městské policie Hodonín Bc. Jana Gajošová.

Řád národa – Vlastenecká unie má nejvíce fanoušků na FB
13. 8. 2017
"Řád národa použil v kampani logo sokola."
13. 8. 2017

KOUKÁM A KOUKÁM. NEJSPÍŠ ZAČALA NAŠE PŘEDVOLEBNÍ MEDIÁLNÍ KAMPAŇ. POUZE NÁM ZAPOMĚLI ŘICT, ŽE UŽ TO ZAČALO.

Článek k přečtení zde

ROMAN SEDLAČÍK se zachoval, jako odpovědný občan Hodonína
13. 8. 2017


V době, kdy celá Evropa řeší bezpečnostní situaci vyvolanou migrační krizí, která je jednoznačně zneužívána ortodoxními fundamilisty islámského náboženství a v době, kdy společenské klima působí na občany tak, že se schovávají do své anonimity a produkují absolutní netečnost a apatii vůči okolnímu dění, je postoj a chování pana Sedlačíka příkladné. Co udělal dobrého nebo špatného?

Celý článek zde

Klip
24. 7. 2017

Dovolte abych Vám představil klip, který nás povede na naší cestě do sněmovny. Ještě jednou chci poděkovat Tomáši Ortelovi, že věnoval část své písně a chtěl bych všem sdělit, že všichni účastníci i autoři klipu to dělali bezúplatně a tedy ze své lásky k vlasti. Všem s úctou děkuji Josef Zickler.

https://www.youtube.com/watch?v=FOCasQ4Wz14
 
Podávání kandidátních listin díl II.
24. 7. 2017

Dnes jsme předali naše kandidátky v MORAVSKOSLEZSKÉM, OLOMOUCKÉM A ZLÍNSKÉM KRAJI. Všude v plném možném obsazení. Lidé se probouzejí a odkládají svoji apatičnost vůči své budoucnosti. 
Nechápu tedy starosti některých politických uskupení s obsazením kandidátek. Pak dělají takové "hovadiny" jako pokusy o lanaření našich kandidátů, aby přešli k nim. Například minulý týden nám lanařili, avšak jak se dalo čekat nezlanařili, paní Lucii Mazalovou. 
To víte pánové, když máte desítku členů a statisíce čekatelů, tak pak někde TY kvalitní lidské zdroje chybí. 
Máme tedy předanou polovinu regionů a do konce týdne přidáme ještě další 4 kraje. Když jsou výsledky, tak to člověka i baví.

Číslo jedna kandidátní listiny do PS PČR 2017, Královéhradeckého kraje
26. 6. 2017

V sobotu přijal pozici lídra ŘN-VU pro KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ 
MUDr. Karel Hodík, Ph.D, lékař Porodnické a gynekologické kliniky - Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Velká úcta za odvahu postavit se v jeho pozici do čela kandidátky hnutí, které jde cestou konzervativního nacionalismu.

 

Na fotografii zleva:

Jaroslav Hruška, předseda krajské organizace Královéhradeckého kraje ŘN - VU

Vladimír Suchánek, jeden z kandidátů pro parlamentní volby do poslanecké sněmovny 2017

Josef Zickler, předseda hnutí ŘN - VU

MUDr. Karel Hodík, Ph.D, již zmiňované číslo jedna pro Královéhradecký kraj pro volby do PS PČR 2017

 

 

 

 

TOMÁŠ ORTEL AKUSTICKY, S DIALOGEM NAŠE VLAST
24. 5. 2017

Předprodej vstupenek na akci TOMÁŠ ORTEL, S DIALOGEM NAŠE VLAST brobíhá v K.Varech restaurace Chilli Chilli na rozcestí, ul.Sokolovská 114 a v Sokolově v Baru U Chilližrouta, Kališnická 2361, vedle fitness Birell.

VEŘEJNÉ PROHLÁŠENÍ PRO ČTK SERVIS
24. 5. 2017

Veřejné prohlášení pro ČTK SERVIS předsedy politického hnutí Řád národa - Vlastenecká unie Josefa Zicklera a Unie živnostníků z.s. zastoupená Janou Hlinákovou a Unie malých a středních firem z.s. zastoupená Milošem Žemličkou o další společné cestě vedoucí k zachování práva na sebeurčení naší vlasti a jejích občanů, zachování tradic, rovnosti všech občanů před zákonem a také společnou cestu při ochraně práv střední společenské třídy, živnostníků a malých a středních podnikatelů. Především jejich oprávněných práv, požadavků a také návrat k uznání společenského a hospodářského významu.

VEŘEJNÉ PROHLÁŠENÍ TOMÁŠE ORTELA A JOSEFA ZICKLERA PRO ČTK SERVIS
26. 6. 2017

Veřejné prohlášení předsedy politického hnutí Řád národa - Vlastenecká unie Josefa Ziclera a zpěváka, frontmana a textaře kapely Ortel Tomáše Ortela o další společné cestě, vedoucí k zachování národní identity, práva na sebeurčení naší vlasti a jejích občanů, zachováni tradic, historických odkazů našich předků a rovnosti všech občanů před zákonem.

Řádný občan prohrává, zatímco stát prohlubuje xenofobii. Zaražme to a bude dobře.
31. 1. 2017

V současném společenském klimatu prohrává řádný občan. A stát se stává, bohužel, největším podněcovatelem xenofobních nálad ve společnosti. Problémem je totiž nerovnost měřítek mezi menšinou a většinou.

Zahájení volební kampaně
11. 8. 2017

Vážení přátelé a dále naši kritici, popřípadě odpůrci. Naše volební kampaň pro volby PSP-ČR 2017 bude oficiálně zahájena až dne 7 března 2017. 

Občas je nutné vrátit se v čase a něco o sobě připomenout ostatním.
23. 1. 2017

Počátek činnosti samotného politického hnutí Řád národa je datován do měsice června 2015. Vzniklo transformací z nefunkčního politického projektu Vize 2014.

VOLBY 2017
16. 1. 2017

Pracovní setkání kandidátů 

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

VOLEBNÍ ÚČET

223145768/0600

MONETA Money Bank a.s.