Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Do čela PRAHY postavena Natálie Kotková.
10. 11. 2017

Lidé chtějí pracovat. Přichází mnoho nových zájemců o naší cestu. Kdyby mi toto někdo řekl po vyhlášení výsledků voleb, tak bych ho prohlásil za snílka. Potvrzuje se teorie, že naším nejvštším handicapem voleb bylo to, že povědomí o ŘN-VU bylo malé. Účast ve volebním klání, tedy pro nás vyzněla jako vynikající marketinková akce. Tak díky za volby.

Dne 9.11.2017 proběhlo setkání Prahy. Obrovská úcta k paní Kateřině Švecové za organizaci této akce. Praha plná nových i známých lidí. Nezačínáme úplně znovu, je zde už na čem stavět. Stanovena byla pouze špička vedení. Ostatní řešíme vývojem, který zde bude hodně bouřlivý.

Proto do vedení : Natálie Kotková, před necelým rokem k nám přišla z NARODNÍ DEMOKRACIE a myslím, že pan Bartoš po ní pláče ještě dnes a má proč. Dále paní Kateřina Švecová, Pavlína Obrovská, Eduard Vlk, Jindra Houser a Michal Trebichalský. 
Po dnešním setkání věřím tomu, že Praha bude "mazec". V pondělí revitalizujeme KARLOVARSKO. 
Ani v tom nejbláznivějším snu, bych na 0,17% takovou reakci lidí nepředpokládal !!!!!!!

 Josef Zickler, předseda hnutí ŘN-VU.

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.