Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

 Josef Zickler

Bc. Jana Gajošová
23. 5. 2017

Předsedkyně krajské organizace Jihomoravského kraje

jana.gajosova@radnaroda.cz

Narozena 5.10. 1966 v Hodoníně.

VZDĚLÁNÍ:  Po ukončení základní školní docházky studium na SPŠ Hodonín, které bylo ukončeno maturitní zkouškou. Dále bakalářské studium EPI Hodonín obor finance a daně. V současnosti magisterské studium na VŠMVV v Praze obor politologie a politický marketing.

 PRÁCE: Po maturitě ŠKODA Mladá Boleslav, oddělení dodavatelské a odběratelské vztahy. Od roku 1992 pracuji v oboru směnárenství a v současnosti vykonávám manažerku směnáren.

 POLITIKA: Do komunální politiky jsem vstoupila v roce 2005 jako řadový člen ODS. Po pěti letech jsem z této strany vystoupila, jelikož jsem byla znechucena atmosférou, která v této straně panovala. V roce 2016 jsem vstoupila do vlasteneckého hnutí Řádu Národa. V současné době jsem ve funkci zastupitele a radního města Hodonína, členka DR VAK Hodonín a garant Městské policie v Hodoníně. V Řádu Národa vykonávám funkci předsedy Jmk.

 RODINA: Vdaná. Dvě dospělé děti.

 ZÁJMY:  Od roku 2010 vykonávám funkci jednatele a prezidenta hokejového klubu SHK Hodonín. Jízda na kole, lyžování, fotbal a hokej na prvním místě.

POSTOJ:Vlastenectví, upřímnost, týmová práce, svoboda.

 MÁ TO SMYSL!

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

VOLEBNÍ ÚČET

223145768/0600

MONETA Money Bank a.s.