Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

K zamyšlení
20. 5. 2016

Celá  Česká  republika  je jedno krásné  a nádherné  místo, kde je radost  žít. Podle umístění ve světových žebříčků si vede celá Česká republika poměrně hodně dobře, což je pro každého z nás velké plus, jelikož žijeme v republice, která  je krásná, čistá a plná té nejlepší a nejkrásnější přírody, kterou můžeme denně poznávat.

Česká republika není jenom o lesích, kterých je zde požehnaně, ale také celkově o svoji kultuře, způsobu života a dalších památkách, kterých je zde okolo nás také poměrně hodně, což je další velké plus pro náš stát. V každém městě je alespoň kostel a hned několik památek, které jsou historicky podložené a mají svoji krásnou a hlavně dlouhou historii, kterou budete zcela jistě milovat. Česká republika je naše mateřská země, žijeme v ni již několik desítek let a sám každý za sebe můžeme s čistým svědomím říci, že se jedná o krásnou zemi, kde je doslova a do písmene radost žít. Nenechme si toto vše nádherné rozkrást pod zadkem, nenechme ohrozit naše děti a pojďme společně zachránit co se ještě dá a věřte, že je toho stále dost a dost, co zachraňovat.

Romana Špinková

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.