Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Lucie Páníková Vlčková
2. 11. 2017

Místopředsedkyně hnutí ŘN - VU pro mediální styky a ekonomiku

lucie.vlckova@radnaroda.cz

Narozena 17.8.1979 ve Stodě, od roku 1981 žije v Plzni. Vystudovala Mikulášské gymnázium v Plzni, s aktivitami v žurnalistice a psychologii. Po studiích začala pracovat v oblasti odvodnění a kanalizace dopravních ploch, od roku 2005 se specializací na mostní odvodnění, 2008 až 2015 v nadnárodním holdingu jako produktová manažerka. Přednášela mimo jiné na mezinárodních sympoziích a psala odborné články, od roku 2016 pokračuje v oboru jako OSVČ.

POSTOJ: Zastává tradiční hodnoty; základ společnosti vidí v rodině, budoucnost v přístupu k dětem – výchova s láskou, vedení dětí k provozování sportu pro radost, objektivní vzdělávání s důrazem na vlastenectví, utváření vlastních názorů a příprava k uplatnění v pracovní sféře. Bojuje proti bezpráví, rozšiřuje povědomí o často pomíjených společenských tabu, jako jsou domácí násilí, šikana (v této oblasti pomáhá obětem ke znovunalezení vlastní identity a začlenění zpět do běžného společenského života). Prosazuje politiku selského rozumu, kvalitního sociálního zázemí pro nemocné a potřebné, spravedlivou sociální podporu, úctu ke stáří, podporu mládí a zaslouženou odměnu za odvedenou práci.

POLITIKA: Říká, že „Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi“, a je nezbytné, aby si to uvědomovali jak politici, tak voliči, a podle toho všichni jednali. 

RODINA: Čtyři děti

ZÁJMY: Ve volném čase podporuje záliby svých dětí, ráda čte, sportuje, věnuje se zahradničení a výrobě domácích bioproduktů

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.