Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor
TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

Roman Urbánek
30. 4. 2017

Místopředseda hnutí 

roman.urbanek‎@radnaroda.cz

Narozen 6. července 1973 ve Zlíně, kde dosud bydlí.

Vyučen pro stavební výrobu, po dostudování nadstavby začal pracovat v OPS-Zlín jako vedoucí učňovského střediska, po roce 1995 si založil vlastní stavební společnost a díky svému koníčku v oboru gastronomie provozuje od roku 1997 řetězec svých restaurací pod značkou ZUBR. 

POSTOJ: Uznává a prosazuje: čestnost, profesionalitu, věrnost, vlastenectví.

POLITIKA: Do 5.10.2015 nebyl nikde organizován, ani a to ani jako člen politické strany či hnutí.

Od 5.10.2015 se stal členem politického hnutí Řád národa - vlastenecká unie. V rámci hnutí chce zúročit své manažerské schopnosti, prosazovat názory konzervativního nacionalismu a dosáhnout svého cíle, kterým je vymanit Českou republiku ze závislosti na Evropské unii. Chce, aby stát byl soběstačný, a pomocí politiky probudit v obyvatelstvu konzervativní nacionalismus, abychom byli hrdí na to, že jsme Češi, a to nejen při sportovním úspěchu.

RODINA: Ženatý, tři dospělé děti

ZÁJMY: Kynologie, rybářství, gastronomie

Zpravodaj