Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Miloslav Janíček
2. 11. 2017

Místopředseda hnutí ŘN - VU pro legislativu

miloslav.janicek‎@radnaroda.cz

Narozen 3.března 1954 v Sokolově, kde dosud bydlí. Původně vyučen jako automechanik, po studiích sociálního práva pracoval jako náměstek ředitele ČSAD v Sokolově, později jako ředitel a provozní ředitel významných firem krajského formátu. Od roku 1999 dosud jako OSVČ, kdy se zabýval aktivitami v oblasti finančních a ekonomických aktivit a poradenstvím, správou pohledávek, revitalizací malých organizací v úpadku. V současné době pracuje jako realitní makléř.

POSTOJ: Ve svém životě uznává a prosazuje řád, pořádek, profesionalitu v práci, všeobecně pak vlastenectví, sociální soudržnost, svobodu a vzájemnou pomoc, především slabším a potřebným.

POLITIKA: Během svého života se zapojil do spolkové činnosti, která mu umožňuje realizaci vnitřního přesvědčení o pomoci národu, společenskému a politickému dění cestou konzervativního nacionalismu až tradicionalismu.

RODINA: Ženatý, dvě dospělé děti

ZÁJMY: Ve svých volných chvílích se zajímá o sport, alternativní medicínu, sommeliérství, je aktivním hudebníkem

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.