Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor
TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

Miloslav Janíček
30. 4. 2017

Místopředseda hnutí

miloslav.janicek‎@radnaroda.cz

Narozen 3.března 1954 v Sokolově, kde dosud bydlí. Původně vyučen jako automechanik, po studiích sociálního práva pracoval jako náměstek ředitele ČSAD v Sokolově, později jako ředitel a provozní ředitel významných firem krajského formátu. Od roku 1999 dosud jako OSVČ, kdy se zabýval aktivitami v oblasti finančních a ekonomických aktivit a poradenstvím, správou pohledávek, revitalizací malých organizací v úpadku. V současné době pracuje jako realitní makléř.

POSTOJ: Ve svém životě uznává a prosazuje řád, pořádek, profesionalitu v práci, všeobecně pak vlastenectví, sociální soudržnost, svobodu a vzájemnou pomoc, především slabším a potřebným.

POLITIKA: Během svého života se zapojil do spolkové činnosti, která mu umožňuje realizaci vnitřního přesvědčení o pomoci národu, společenskému a politickému dění cestou konzervativního nacionalismu až tradicionalismu.

RODINA: Ženatý, dvě dospělé děti

ZÁJMY: Ve svých volných chvílích se zajímá o sport, alternativní medicínu, sommeliérství, je aktivním hudebníkem

Zpravodaj