Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Naše hnutí se vůbec poprvé zúčastnilo volebního klání ...
13. 4. 2017

Naše hnutí se vůbec poprvé zúčastnilo volebního klání, poprvé za dobu své velice krátké existence jednoho roku a čtyř měsíců.

I přes tento handicap se nám však konzervativně nacionální rétorikou podařilo oslovit velké množství voličů: 5.59 procent hlasů pro J.M.Siebera v Mostě a sedmé místo z deseti kandidátů pro Martina Šalka v jednom z nejexponovanějších volebních obvodů, tedy v Praze 6, jsou toho jasným důkazem. Náš kladný výsledek je jednoznačným potvrzením faktu, že občany této země ještě pořád zajímají odkazy našich předků, tradiční rodinné hodnoty, národ samotný.

S velkou úctou proto děkujeme voličům za jejich hlasy, našim kandidátům Martinu Šálkovi a J..M. Siberovi, stejně jako členům hnutí pak za skvělou práci. Zároveň blahopřejeme všem kandidátům napříč politickým spektrem, kteří postoupili do druhého kola.

Jak řekl Alois Rašín: "Kde se jedná o osudu národa, tam se neskáče do tmy."

 

Josef Zickler, předseda hnutí

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.