Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Nastává čas být obezřetní
18. 8. 2017
Nastává čas být obezřetní. 
Již nejsme neznámým hnutím několika málo osob. Osob o kterých si ostatní mysleli, že jde podivíny, kteří ještě dnes bláhově věří sami v sebe, své rodiny a ve svou vlast. Nějak jsme se vymkli kontrole. Současné rádoby politické garnituře vzniklo pod rukama nechtěné všelidové vlastenecké hnutí. 
Hnutí, které ještě ke všemu není pouhým tendenčním nástrojem malé skupiny lidí, kteří by žili na úkor nás všech daňových poplatníků, protože se rozhodli, že peníze ze státního příspěvku na financování politických stran jsou idealním zdrojem jejich příjmů. Drazí naši odpůrci. I Vaše negativní reklama o nás, nám opravdu pomohla, děkujeme.

Vzhledem k současnému stavu a faktu, že je o nás čím dál větší zájem a to i u různých politických podnikatelů popřípadě tvůrců různých pohádkových příběhů, zde je mé stanovisko ke snahám výše zmíněných zakoupit si vliv či naopak vydělávat na ŘN - VU. Uvádím ho zde jako info pro další "pohádkáře". 
"Dnes už jsem velkej kluk a pohádky si zásadně nekupuji a dokonce je ani neposlouchám." Doporučuji i Vám všem ostatním...

Ještě jedno doporučení ode mě pro Vás, kteří jdete semnou naší společnou cestou. Vždy a za každých okolností, kdekoliv a předkýmkoli si zachovávejte svoji tvář a rétoriku. Pokud se nějak vyjadřuji a mám svůj specifický projev a názor, tak si za ním stůjte a nikdy neuhýbejte a neomlouvejte se za něco co jste kdysi řekli, pokud důvod proč jste to řekli stále trvá. Jestli jste někoho nazvali "volem", tak to nejhorší je říct, že volem není jen proto, že se to jako neříká. Jinak uděláte toho vola ze sebe a z nás všech. Bude na nás pohlíženo jako na ty, kteří aby se zalíbili opustí svůj postoj. A na základě mých osobních zkušeností nejste lidé, kteří by si nedokázali stát za svým vlastním názorem. Teď už nemluvíte nikdo jen sám za sebe, ale i za mě a celé hnutí. 
Nemáme se za co stydět, tak zůstávejme vždy a za každých okolností sami sebou. 
Za to Vám patří velké "DÍKY".
 
 

 

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

VOLEBNÍ ÚČET

223145768/0600

MONETA Money Bank a.s.