Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Nebuďme pouhé straky na třpytivých medailích – není to náš úspěch
27. 2. 2018

Vlajka vlaje a naše “ KDE DOMOV MŮJ “ teskně zní. Čeští fanoušci, kteří jsou zároveň daňovými poplatníky, jsou oprávněně na chvíli hrdými Čechy. Media chrlí chválu a všichni mají pocit, že se nám to povedlo. V tomto duchu si přihřejí polívčičku určitě i političtí matadoři a sportovní bafuňáři.

Celý článek na ZPRAVYEXTRA.CZ

Dovolte mi, Vám prozradit sladké tajemství:

NÁM SE TO NEPOVEDLO, jim se to povedlo.

Mluvím konkrétně třeba o slečnách Ledecké a Sáblíkové. Mluvím dále především o jejich rodičích a rodinách, o soukromých podporovatelích a víceméně dobrovolných trenérech. Tak těm se to skutečně povedlo.

Proč brojím proti tomu, že nám se to nepovedlo? My jsme pro ně neudělali zhola nic. Naše daně skončili jinde. Stát se nepostaral. Potažmo ani základní jednotky státní zprávy v rámci svých grantových programů nedávají šanci mládežnickým sportovcům v inviduálních sportech. Vše táhnou rodiče ze svého. Když rodiče nemají, tak má mládežník smůlu. Když rodiče a ostatní nadšenci obětují svůj život a pohodlí a přijdou výsledky, tak je taktně opomeneme a nastoupí takzvaní : „VITAČI ÚSPĚCHU„.

Cesta z tohoto kuriozního stavu není zase tak složitá. Založení administrativních středisek talentované mládeže inviduálních sportů v jednotlivých regionech. Proč administrativních? Aby na nich zase nikdo necizopasil, vlastně nic není potřeba. V rámci svých grantových programů zařadí jednotky státní správy mimo stále se opakující přijemce dotací i tato střediska.

Dotace budou poukázány přímo rodičům nadaného sportovního mládežníka, kteří je dle stanovených pravidel vyúčtují. Jsem přesvědčen, že není lepší hospodář než rodič, jehož životní cestou je výchova svého talentovaného mládežníka. Náklady sice nepokryjeme, ale aspoň stát pomůže. Pak můžeme konečně hrdě tvrdit, že jsme uspěli.

Proč o tom píšu… Za prvé takového mládežníka mám, ale byl samozřejmě mnohem méně významný, takový kterých jsou desítky. Dnes už je dospělý, ale občas spolu vzpomínáme a bojíme se oba co nás čeká, když bude vnuk po otci. Za druhé. Veřejně jsem ohlásil svoji kandidaturu na Senátora s dozvídám se skutečnosti o přístupu při rozdělovaní dotací na sport, který mě doslova děsí.

Proto tvrdím:

Co si nezařídíme sami, tak mít nebudeme.

Josef Zickler,
Předseda ŘN-VU

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.