Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Do čela PRAHY postavena Natálie Kotková.
10. 11. 2017

Lidé chtějí pracovat. Přichází mnoho nových zájemců o naší cestu. Kdyby mi toto někdo řekl po vyhlášení výsledků voleb, tak bych ho prohlásil za snílka. Potvrzuje se teorie, že naším nejvštším handicapem voleb bylo to, že povědomí o ŘN-VU bylo malé. Účast ve volebním klání, tedy pro nás vyzněla jako vynikající marketinková akce. Tak díky za volby.

Nejzajímavější klání podzimních senátních voleb bude o Prahu 6 ???
16. 6. 2016

Asi nejzajímavější klání podzimních senátních voleb bude o Prahu 6. O místo v Senátu ve volebním obvodu číslo 25 – Praha 6 budou usilovat tanečník Vlastimil Harapes, jehož kandidaturu oznámilo hnutí ANO, Václav Bělohradský, Zemanem oceněný levicový filozof jako společný kandidát ČSSD a zelených, publicista a disident František „Čuňas“ Stárek za ODS či Jiří Růžička, ředitel Gymnázia Jana Keplera za TOP 09. Zajímavá jména ale nabízejí i nové strany či hnutí, například za Řád národa kandiduje mluvčí Nemocnice Na Bulovce a někdejší mluvčí Prahy 6 Martin Šalek.

"Rychle a zběsile" aneb reforma policie po česku.
22. 8. 2016

Tak včera se nám bossové současné koalice (a možná další pozvaní na Bezpečnostní radu státu) dohodli, že „uberou na rychlosti“ uvažované reformy policie. Já myslím, že to ubrání rychlosti je opravdu pouze relativní, spíše úsměvné.

9.6. 2016 jsem se zúčastnil slavnostního večera konaného u příležitosti svátku "Ruska"
10. 6. 2016

Na základě osobního pozvání Velvyslanectví Ruské federace v České republice jsem se 9. června zúčastnil slavnostního večera, který proběhl u příležitosti svátku "Ruska".

Námitka ŘN zaslaná Sněmovně Parlamentu České republiky
3. 6. 2016

Věc: Námitka dle paragrafu 43 odst. 2 jednacího řádu sněmovny, kdy námitka je podána z titulu strany dotčené a dále uplatnění určení neplatnosti doručení dle ust. § 24 odst. 2 spr. řádu za dodržení podmínek § 41 spr. řádu z titulu strany dotčené. 

Poslanec Fiedler, zvolený za Úsvit, vstoupil do hnutí Řád národa
21. 5. 2016

Praha - Poslanec Karel Fiedler, zvolený za Úsvit, vstoupil do hnutí Řád národa. Ze sněmovního klubu Úsvitu - Národní koalice odejde na konci tohoto týdne. Řekl to na dnešní tiskové konferenci Řádu národa, kde hnutí také představilo svého prvního kandidáta do Senátu.

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.