Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Předseda hnutí Josef Zickler kandiduje do Senátu
21. 6. 2018

Dne 19. 6. podal zmocněnec hnutí k registraci přihlášku předsedy hnutí Josefa Zicklera pro volby do Senátu PČR ve volebním obvodu č. 2 Sokolov (Sokolovsko, Mariánskolázeňsko a Toužimsko). Předseda hnutí je tak oficiálně přihlášen k volbám do Senátu PČR, které se letos uskuteční společně s volbami do zastupitelstev měst a obcí 5. - 6. 10. 2018. 

 

Úryvek z tisku: Pro každého politika je tento region velmi obtížný a složitý. Je zde značná část obyvatel, která již absolutně rezignovala na veškeré politické projevy byť pozitivního charakteru o čemž svědčí pravidelná minimální volební účast. Dá se předpokládat, že Zickler bude těžit ze svého velmi pragmatického a realistického přístupu k řešení těchto i dalších otázek, která v jeho podání nebudou patřit k uhlazeným politickým řešením.

Jako příklad je možné uvést jeho řešení nedostatku lékařů takzvanou "regionální věrností" nebo chcete-li "umístěnkami" pro ty, kteří studují za státní peníze VŠ nebo regulací úhradových vyhlášek státem.

Více čtěte zde: http://www.ceskenoviny.cz/pr/index_view.php?id=1634804

 

 

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.