Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

 Josef Zickler

Klip
24. 7. 2017

Dovolte abych Vám představil klip, který nás povede na naší cestě do sněmovny. Ještě jednou chci poděkovat Tomáši Ortelovi, že věnoval část své písně a chtěl bych všem sdělit, že všichni účastníci i autoři klipu to dělali bezúplatně a tedy ze své lásky k vlasti. Všem s úctou děkuji Josef Zickler.

https://www.youtube.com/watch?v=FOCasQ4Wz14
 
Podávání kandidátních listin díl II.
24. 7. 2017

Dnes jsme předali naše kandidátky v MORAVSKOSLEZSKÉM, OLOMOUCKÉM A ZLÍNSKÉM KRAJI. Všude v plném možném obsazení. Lidé se probouzejí a odkládají svoji apatičnost vůči své budoucnosti. 
Nechápu tedy starosti některých politických uskupení s obsazením kandidátek. Pak dělají takové "hovadiny" jako pokusy o lanaření našich kandidátů, aby přešli k nim. Například minulý týden nám lanařili, avšak jak se dalo čekat nezlanařili, paní Lucii Mazalovou. 
To víte pánové, když máte desítku členů a statisíce čekatelů, tak pak někde TY kvalitní lidské zdroje chybí. 
Máme tedy předanou polovinu regionů a do konce týdne přidáme ještě další 4 kraje. Když jsou výsledky, tak to člověka i baví.

TOMÁŠ ORTEL AKUSTICKY, S DIALOGEM NAŠE VLAST
24. 5. 2017

Předprodej vstupenek na akci TOMÁŠ ORTEL, S DIALOGEM NAŠE VLAST brobíhá v K.Varech restaurace Chilli Chilli na rozcestí, ul.Sokolovská 114 a v Sokolově v Baru U Chilližrouta, Kališnická 2361, vedle fitness Birell.

VEŘEJNÉ PROHLÁŠENÍ PRO ČTK SERVIS
24. 5. 2017

Veřejné prohlášení pro ČTK SERVIS předsedy politického hnutí Řád národa - Vlastenecká unie Josefa Zicklera a Unie živnostníků z.s. zastoupená Janou Hlinákovou a Unie malých a středních firem z.s. zastoupená Milošem Žemličkou o další společné cestě vedoucí k zachování práva na sebeurčení naší vlasti a jejích občanů, zachování tradic, rovnosti všech občanů před zákonem a také společnou cestu při ochraně práv střední společenské třídy, živnostníků a malých a středních podnikatelů. Především jejich oprávněných práv, požadavků a také návrat k uznání společenského a hospodářského významu.

VEŘEJNÉ PROHLÁŠENÍ TOMÁŠE ORTELA A JOSEFA ZICKLERA PRO ČTK SERVIS
26. 6. 2017

Veřejné prohlášení předsedy politického hnutí Řád národa - Vlastenecká unie Josefa Ziclera a zpěváka, frontmana a textaře kapely Ortel Tomáše Ortela o další společné cestě, vedoucí k zachování národní identity, práva na sebeurčení naší vlasti a jejích občanů, zachováni tradic, historických odkazů našich předků a rovnosti všech občanů před zákonem.

Řádný občan prohrává, zatímco stát prohlubuje xenofobii. Zaražme to a bude dobře.
31. 1. 2017

V současném společenském klimatu prohrává řádný občan. A stát se stává, bohužel, největším podněcovatelem xenofobních nálad ve společnosti. Problémem je totiž nerovnost měřítek mezi menšinou a většinou.

Občas je nutné vrátit se v čase a něco o sobě připomenout ostatním.
23. 1. 2017

Počátek činnosti samotného politického hnutí Řád národa je datován do měsice června 2015. Vzniklo transformací z nefunkčního politického projektu Vize 2014.

Informace předsedy Josefa Zicklera
10. 1. 2017

CO SE ZMĚNILO: Název hnutí byl změněn na "Řád národa - Vlastenecká unie", v souvislosti s tím bylo upraveno logo hnutí.

NEZMĚNILY se stanovy, programové prohlášeni, rétorika hnutí - stávající hnutí se tímto krokem ani neslučuje s žádným jiným subjektem.

Změna názvu na "Řád národa - Vlastenecká unie"
10. 1. 2017

Předsednictvo politického hnutí Řád národa dne 4. ledna 2017 jednohlasně odsouhlasilo změnu názvu politického hnutí, a to na nový název:

"Řád národa - Vlastenecká unie"

Začíná období protažených držek - neb novoroční zamyšlení
23. 6. 2017

Pro současné vyvolené : 
Přátelé, je to tady. Zpocené obličeje. Nejhorší noční můry se změní v realitu. Budou volby do Poslanecké sněmovny. To musí být schíza…Jak to bude dál? Děs drsné reality života prostého občana je tady.

1. CELOREPUBLIKOVÝ SNĚM POLITICKÉHO HNUTÍ ŘÁD NÁRODA
7. 11. 2016

Dne 6.11.2014 proběhl v Parkhotelu v Plzni historicky 1. celorepublikový sněm politického hnutí Řád národa.

Hodonín začíná s kampaní ...
11. 10. 2016

Ukončili jsme bilancováni. Pracujeme dál. Náš cíl. Naše cesta. Naše práce.

Naše hnutí se vůbec poprvé zúčastnilo volebního klání ...
13. 4. 2017

Naše hnutí se vůbec poprvé zúčastnilo volebního klání, poprvé za dobu své velice krátké existence jednoho roku a čtyř měsíců.

Sněmovnu obchází strach. Nikdo neví, který z poslanců se záhy objeví v barvách Řádu národa
12. 9. 2016

Blíží se senátní i krajské volby a začíná hon na voliče. Jak ale u nich uspět? Stačí smysluplný program, přijatelný vzhled, vhodný mediální obraz, štědrá kampaň? Určitě je zapotřebí od všeho trochu.

Putování po Moravě a Slezsku 2.
9. 9. 2016

Cestování po Moravě a Slezsku pokračuje - Zlín, Brno, dnes Ostarava, Třinec, Nový Jičín ...

Putování po Moravě a Slezsku 1.
9. 9. 2016

V úterý 6.9.2016 započalo naše putování po Moravě a Slezsku. 

Senát je k ničemu, poslanci jsou lemplové. Poslanec začal ostře účtovat s politiky
6. 9. 2016

ROZHOVOR – Senát je téměř zbytečný, kdybychom ho neměli, nikdo by si toho nevšiml. O poslancích se sice říká, že jsou to lemplové, ale ta práce je opravdu těžká. To v druhé části rozhovoru pro EuroZprávy.cz říká nezařazený poslanec a člen hnutí Řád národa Karel Fiedler. Vrátil se také ke svému odchodu z Úsvitu i svému někdejšímu stranickému šéfovi Tomio Okamurovi.

Josef Zickler - 21. srpen u "Československého rozhlasu"
23. 8. 2016

21. srpen se musel vrýt do podvědomí všech lidí, kteří jej na vlastní kůži prožili. Pamatuji si na reakci mého otce, matky i lidí z našeho nejbližšího okolí.

Mobilní aplikace hnutí Řád národa
7. 7. 2016

Tak jsme již dostupní i pomocí mobilních aplikací.

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

VOLEBNÍ ÚČET

223145768/0600

MONETA Money Bank a.s.