Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor
TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

TRANSPARENTNÍ ÚČET
14. 1. 2017

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

MIGRACE 100x JINAK aneb co by tomu řekli naši dědové
20. 5. 2016

Říkám  tomu  humanitární  akce  na  zničení  Evropy. Když vše začalo, slýchal jsem názory typu, chudáci musíme jim pomoci, co jejich děti, ty za nic nemohou? Dnes se však karta obrátila,  násilí,  smrt,  znásilňování,  bezmoc  a beznaděj. A co naše děti?  Ty snad za to mohou ? Jak by se asi zachovali naši předci? Vzali by do rukou cepy, kosy, vidle a zahnali by tyto nájezdníky až k moři. Rychlé a účelné. Jak se zachováme my?

Michal Kadluba

K zamyšlení
20. 5. 2016

Celá  Česká  republika  je jedno krásné  a nádherné  místo, kde je radost  žít. Podle umístění ve světových žebříčků si vede celá Česká republika poměrně hodně dobře, což je pro každého z nás velké plus, jelikož žijeme v republice, která  je krásná, čistá a plná té nejlepší a nejkrásnější přírody, kterou můžeme denně poznávat.

Zpravodaj