Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Řád národa na televizních obrazovkách
19. 11. 2016

Řád národa partner sportovních akcí 

Již po druhé v tomto roce se objevil na televizní obrazovce Řád národa jako partner sportovních akcí. Poprvé v květnu, kde na NOVA SPORT 1 , byl vysílán záznam z galavečeru NOC BOJOVNÍKŮ DOBŘÍŠ a nyní 12.11.2016 pod názvem GCF 36: FIGHT NIGHT DOBŘÍŠ 2,  kde v přímém přenosu na O2 TV gratulovala vítězi v jednom ze zápasů místopředsedkyně ŘN Mgr. Lenka Hodková a Alexandr Chocholouš. Dvouhodinový záznam z GCF 36 na Dobříši, lze sledovat až do 21.11.2016 na O2 TV.

Tento galavečer navštívilo několik sportovních hvězd jako Tomáš Řepka, Lukáš Vácha, Tomáš Zápotočný, Luboš Vrňata, Daniel Škvor a další. Všichni přišli podpořit především svého kamaráda Miroslava Slepičku, bývalého fotbalového reprezentanta ČR a bývalého hráče AC Sparta Praha, Liberec, Dinamo Záhřeb, FK Marila Příbram, který si v oktagonu odbyl premiéru v MMA a odcházel jako vítěz.

Večerem provázel známý herec a moderátor Frekvence 1 a TV PRIMA Petr Vágner a diváci mohli vidět i jeho televizní kolegyni z Top Star magazínu Evu Perkausovou.

Jsme hrdí, že jsme mohli být u této velké akce, která byla po celé republice velmi mediálně propagována i s Řádem národa.

Za ŘN Mgr. Lenka Hodková 

 

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

VOLEBNÍ ÚČET

223145768/0600

MONETA Money Bank a.s.