Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor
TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

Řád národa na televizních obrazovkách
19. 11. 2016

Řád národa partner sportovních akcí 

Již po druhé v tomto roce se objevil na televizní obrazovce Řád národa jako partner sportovních akcí. Poprvé v květnu, kde na NOVA SPORT 1 , byl vysílán záznam z galavečeru NOC BOJOVNÍKŮ DOBŘÍŠ a nyní 12.11.2016 pod názvem GCF 36: FIGHT NIGHT DOBŘÍŠ 2,  kde v přímém přenosu na O2 TV gratulovala vítězi v jednom ze zápasů místopředsedkyně ŘN Mgr. Lenka Hodková a Alexandr Chocholouš. Dvouhodinový záznam z GCF 36 na Dobříši, lze sledovat až do 21.11.2016 na O2 TV.

Tento galavečer navštívilo několik sportovních hvězd jako Tomáš Řepka, Lukáš Vácha, Tomáš Zápotočný, Luboš Vrňata, Daniel Škvor a další. Všichni přišli podpořit především svého kamaráda Miroslava Slepičku, bývalého fotbalového reprezentanta ČR a bývalého hráče AC Sparta Praha, Liberec, Dinamo Záhřeb, FK Marila Příbram, který si v oktagonu odbyl premiéru v MMA a odcházel jako vítěz.

Večerem provázel známý herec a moderátor Frekvence 1 a TV PRIMA Petr Vágner a diváci mohli vidět i jeho televizní kolegyni z Top Star magazínu Evu Perkausovou.

Jsme hrdí, že jsme mohli být u této velké akce, která byla po celé republice velmi mediálně propagována i s Řádem národa.

Za ŘN Mgr. Lenka Hodková 

 

Zpravodaj