Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

Sněmovnu obchází strach. Nikdo neví, který z poslanců se záhy objeví v barvách Řádu národa
12. 9. 2016

Blíží se senátní i krajské volby a začíná hon na voliče. Jak ale u nich uspět? Stačí smysluplný program, přijatelný vzhled, vhodný mediální obraz, štědrá kampaň? Určitě je zapotřebí od všeho trochu.

Jak se zdá, všem zmiňovaným přísadám do předvolebního guláše však chyběla ještě jedna ingredience. Mít kvalitní tým. Sportovní manažeři by o tom mohli vyprávět. Úspěch manšaftu v příští sezóně je totiž odvislý od toho, jak nelenošili oddíloví skauti během přestupové sezóny. Guláš se voličům nevaří a nerozdává jen před volbami, ale i v průběhu běžné politické práce. A politické hnutí Řád národa se jeho vaření skutečně nebojí. Je pravdou, že si jeho velitel přezdívaný „Voldemort“ jednoznačně uvědomil, že k dosažení volebního úspěchu je nutné sloučení naší vlastenecké scény, ovšem způsob, který k tomu zvolil, je pro jeho hnutí sice velice efektivní, ale minimálně hraničící s etikou. Dá se totiž říct, že z ostatních politických subjektů odvádí ty nejlepší lidi a dochází k podivným slučováním. Ovšem ať chceme nebo nechceme, tahle nacionální mašina s nekompromisním vnitřním řádem se velice potichu roztáčí do zatím nepředvídatelné spirály možného úspěchu. A předseda Josef Zickler si na své špatné pověsti snad zakládá. Suverenita, se kterou všude veřejně prezentuje svou příslušnost ke konzervativnímu nacionalismu, je na dnešní dobu až trestuhodná. Jako politického partnera na cestu předvolebním marasmem si nemohl vybrat předseda Zickler lepšího parťáka.

Korunu dal všemu tento měsíc, když vedle sebe bez mrknutí oka postavil bývalou dlouholetou asistentku Tomia Okamury (SPD) Annu Kočicovou. Tento krok v Úsvitu i SPD způsobil dle našich zdrojů nejen neklid, ale u některých i neskrývanou paniku. Všeobecně je známo, že se u „Zicklerovců“ hodně pracuje s informacemi.

Diplomatickou záchranou tohoto subjektu je Karel Fiedler, bývalý poslanec Úsvitu, dnes poslanec Řádu národa, jehož politická cesta započala kdysi dávno v Holešovské výzvě. Jeho prací má být v nejbližší době přechod dalších poslanců do Řádu národa. Hovoří se o lidech z ODS, ale i dalších stran.

První ochutnávku řádového guláše dostanou voliči už v nejbližších senátních volbách. Hnutí Řád národa obsadilo hned dva regiony. V Praze 6 kandiduje Martin Šalek a v Mostě J. M. Sieber. Šalek své politické ambice projevil už při komunálních volbách před dvěma lety, kdy se pokoušel o úspěch s uskupením Patrioti Prahy 6. Proč? Tiskový mluvčí Nemocnice Na Bulovce totiž více než deset let ve volebním obvodu Prahy 6 pracoval a světe div se, přímo jako mluvčí této pražské městské části. Svou profesní minulostí i současností jako by do tohoto kontroverzního uskupení vůbec nepatřil.

Zato druhý kandidát na senátorský post za Řád národa je naprosto typickým představitelem tohoto hnutí. J. M. Sieber, herec, historik a podnikatel, je především lidovým mluvčím nespokojených občanů Mostecka a Litvínovska v oblasti řešení zdejší situace s romskou komunitou. Jak říká zcela nezakrytě sám Sieber, „s cikány“.

 

ZDROJ: http://pohlednasvet.cz/?p=2461

 

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.