Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor

Tak nám začala naše dlouho očekávaná medialní kampaň. 
Jsme rádi, že jsme "získali los" negativní kampaně, která nám v dnešním pohledu na svět, zajistí daleko větší sledovanost a zájem možných voličů.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem sponzorům, aktivistům a novinářům za jejich negativní pohled na nás a především moji maličkost. 
Přátelé buďme k uváděným nepřesnostem, lžím a smyšlenkám shovívaví, neboť tato negativní reklama, navíc za cizí peníz, je pro nás spíše vyznamenáním.

Josef Zickler
předseda hnutí

VOLBY do Senátu ČR 2018 - ŘN-VU má svého kandidáta
14. 11. 2017

Ve stejném termínu jako volby do zastupitelstev měst a obcí v r.2018 proběhnou ve volebním okrsku č.2,

tedy Sokolovsko, volby do Senátu ČR, kde za ŘN-VU bude kandidovat 
předseda hnutí Josef ZICKLER. "K tomuto kroku jsem přistoupil s ohledem na výsledek parlamentních voleb, neboť naše hnutí nezískalo žádné funkcionáře, které by bylo nutné kontrolovat. V mém rozhodnutí mě podpořilo i předsednictvo hnutí. Vím, že se to může zdát v rozporu s tím, co jsem do voleb proklamoval. Volby ovšem dali za pravdu těm, kteří tvrdí, že moje absence na kandidátce PARLAMENTNÍCH voleb mohla negativně ovlivnit náš volební výledek. 
Voliči údajně nevnímali mé předkládané řešení, být především garantem našich proklamací a někteří si to, že jsem nekandidoval, snad mohli mylně vyložit jako mou nedůvěru ve vlastní hnutí. To je jeden z důvodů proč se jednak zúčastním voleb do SENÁTU a zároveň se postavím do čela kandidátky pro komunální volby ŘN-VU v Sokolově."

Josef ZICKLER. 

 

Rezidenční kanceláře

Rezidenční kancelář hnutí 

Na Zátorce 43/9, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Rezidenční kancelář hnutí pro Moravu

Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín
(areál Svitu budova 32/8.patro)
Účty hnutí

TRANSPARENTNÍ PŘÍJMOVÝ ÚČET HNUTÍ

pro příjem darů - 222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET HNUTÍ - SENÁTNÍ VOLBY 2018

226185052/0600

MONETA Money Bank a.s.

 

TRANSPARENTNÍ VOLEBNÍ ÚČET OSOBNÍ - JOSEF ZICKLER - SENÁTNÍ VOLBY 2018

vklady - složka uzavřena 20.6.2018

224802678/0600

MONETA Money Bank a.s.