Úvodní slovo
Politika je služba lidí, o lidech a pro lidi

"Láska ke své rodině, blížním svým a svému národu je hlavní zásadou mravnosti. Je tedy oprávněné prosazovat respektování práva na život. Kdo je nucen bránit svůj život, život své rodiny i bytí svého národa, není vinen zabitím. Oprávněná obrana může být nejen právo, nýbrž i závažná povinnost toho, kdo je odpovědný za životy druhých."

Josef Zickler
předseda hnutí

Náš názor
TRANSPARENTNÍ ÚČET

222065117/0600

MONETA Money Bank a.s.

Začíná období protažených držek - neb novoroční zamyšlení
30. 12. 2016

Pro současné vyvolené : 
Přátelé, je to tady. Zpocené obličeje. Nejhorší noční můry se změní v realitu. Budou volby do Poslanecké sněmovny. To musí být schíza…Jak to bude dál? Děs drsné reality života prostého občana je tady.

Samozřejmě je nepochopitelné, že by měl místo nich přijít někdo jiný - vždyť jim to tak šlo! Co bude dál? Kde jsou peníze? Kde jsou asistentky a milovaná levná kantýna? Bude je ještě vůbec něk...do brát vážně? Na trafiky zatím nemají nárok, na to jsou málo významní. Oni si sice hrají na princezny, že jako nic, že oni v pohodě, ale věřte mi, musí to být o nervy.

Pro nás, kteří ještě věří:
My si zase hrajeme na neohrožené srdcaře, že nás nic nerozhodí, že se nikdy nevzdáme, ale pak nás - voliče - svět bláhových slibů a laciných tendenčních výhod opět přesvědčí, že vlast je pomíjivá, státní hranice komunistický přežitek, čeština jen takové nářečí a že jistota sociální podpory je lepší než povinnost pracovat. Pak zase budeme mít protažené držky my, kteří jsme obětovali kus života pro myšlenku vlastenectví, a to v jakékoliv politické formě.

Pro voliče:
Než dáte někomu svůj hlas, zamyslete se nad tím, o co mu opravdu jde, co je obsahem jeho rétoriky. Možná zjistíte, že mnozí z Vás/nás už zase dělají blbce, ale tentokrát absolutně bezostyšně. Představa, že občan ulice je blbější a blbější překračuje u některých veřejně exponovaných osob únosnou mez. Pokud se nezamyslíte sami bez vlivu médií, můžete nakonec zvolit takovou variantu, ve které protažené držky zůstanou na Vás a Vaše potomky.

Hezké přemýšlení, hodně zdraví v novém roce a ať vlastenci, poctiví a pracovití lidé přestanou už konečně chodit s těmi protaženými obličeji. Je třeba přenechat to jiným.

Josef Zickler

Zpravodaj